Venkovní žaluzie na okna neboli adekvátní nejen tepelná clona

Jedná se o účinný stínící prvek používající lamely, které lze spustit do požadované polohy. Poté následným protipohybem lze různě naklánět dle požadovaného úhlu z vnější strany okna. Tím je tak umožněno řízení průniku nejen světla do místnosti. Jedná se o velmi efektivní stínící prvek, jenž se vyznačuje snadnou ovladatelností.
venkovní žaluzie na okna.jpg

V létě jde zcela o nejefektivnější řešení. Postačí jen venkovní žaluzie na okna zatáhnout. Tím tak máte zaručeno příjemné klima v interiéru, nehrozí přehřátí v místnosti a za to vám budou vděčné nejen osoby pobývající a užívající obydlí, ale také rostliny a potenciálně i domácí zvířata. Díky dokonalému stínění, tak neprochází do interiéru intenzivní sluneční paprsky.

Výhody aneb proč se vyplatí pořízení?

Předností zajisté je úspora energie za topení i klimatizaci, stejně tak plní i bezpečnostní funkci. Poskytují komfort v rámci soukromí. Tím tak je i sníženo riziko vandalismu a vloupání. Efektivní snížení hluku zvenčí. Účinná ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy.
vnitřní žaluzie na okna.jpg
Jedná se o nejpoužívanější exteriérovou stínící techniku. Je zachyceno intenzivní sluneční záření a zároveň je možnost maximální regulace intenzity osvětlení. Ovládání je možné klikou nebo elektropohonem.

Vyberte si venkovní žaluzie na okna u renomované firmy, kde máte jistotu v podobě kvality i komfortu. Mezi tyto klady náleží zajisté i úspora ohledně nákladů za topení. Komfort v rámci větrání i při nepříznivých podmínkách. Garance zvukové izolace.

Samozřejmostí je sevis a záruka na dobu až pět let, stejně tak půl roku garance ceny. Nechybí ani pozáruční servis. A především široký výběr sortimentu. Kdy tak lze volit různé lamely s odlišnou šíří. Kladen je důraz na spokojenost zákazníka. Můžete se rovněž spolehnout na odbornou pomoc při výběru, stejně tak je reálná i nezávazná cenová nabídka dopovídající vaší poptávce.