Letní tábor pro starší děti

Blíží se léto a vy přemýšlíte, kam s dětmi na prázdniny? Mnohdy je to těžké řešení a vzhledem k tomu, že jako rodiče si kvůli pracovním povinnostem nemůžete dovolit být s dětmi celé léto, tak zajisté uvítáte zajímavou možnost prázdnin i bez rodičů.
Možná žijete v tom, že pro starší děti není žádné řešení a na táboření se svými vrstevníky a pod dohledem animátorů jsou již velcí. Avšak existují letní tábory pro teenagery, díky kterým si přijdou na svoje i děti od 11 do 19 let.
venkovní aktivity.png

Nečekají je tedy dny s programem pro malé děti, ale prázdniny bez rodičů, které budou přizpůsobené právě jejich věkové kategorii.
Jedná se o řešení jak pro kluky, tak i pro holky a nudit se rozhodně nebudou. I přes to, že dětem v tomto věku je velice těžké se zavděčit, tak tímto pobytem jim obrazně spadne čelist údivem.
Stačí říct slovo paintball a teenagerům doslova zazáří oči, protože každý z nich už ví, o čem je řeč.Žádná zábava pro mimina, ale pořádné dobrodružství s paintballovou zbraní, týmem spolubojovníků a zasaženým cílem. Paintballové hry je vytrhnou z běžné reality a naučí se spolupracovat týmově i jako jednotlivci. Paintballové hry samozřejmě nejsou povinné a jsou řešené jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.
Kromě toho nepřijdou ani o klasické hry, soutěže, táboření a další aktivity, u kterých si vyzkoušejí svoje dovednosti a ověří svoje síly a zažijí i spoustu legrace. Nebude chybět ani koupání, které k prázdninám bezpodmínečně patří.
stanování v lese.jpg
Letní tábory pro teenagery jsou včetně stravování, o které se starají zkušení kuchaři. Ubytování na teenagery čeká ve stanech s podsadou a postelí včetně dek, prostěradel a polštářů, takže veškerý komfort je pro děti zajištěný.
Prázdniny je potřebné si užívat a proto je skvělé, že existují i tábory pro starší děti, které by jinak přišly o spoustu zábavy. Nemusí se tak nudit doma, než s nimi pojedete třeba k moři a můžou si prázdniny užívat od samého začátku na plné obrátky.