Myslete i na sex!

Většina partnerů dříve nebo později dospěje do stádia, kdy o sexu doma není ani zmínka a někdy užani nouze. Mnoho práce, úklidu a úkolů, jich nechá v uspokojivém přesvědčení o tom, že na něho už jednoduše nemají čas. Ovšem, mají na něho ještě chuť? Pokud i vy patříte mezi páry, kterým se sex vytratil ze života, začněte na něho opět myslet a rozprouděte krev ve vašich žilách.
vyšpulený zadek.jpg

SEX A VÝKON SPOLU SOUVISÍ

Jestli tvrdíte, že na sex nemáte čas, protože jste unaveni a máte toho v práci hodně, je to možná i z důvodu jeho nedostatku. I na váš pracovní výkon má přece vliv vnitřní spokojenost a pravidelné uspokojení, kterého můžete dosáhnout jen díky sexu. Z důvodu, že vás nic v práci netěší a večer myslíte jen na to, ať co nejdříve usnete – viňte sebe, protože se zanedbáváte hlavně po té fyzické stránce, která vám může pomoci zdravě nastartovat energii ve vašem těle, kterou potřebujete pro práci.
polibek na rameno.jpg

NALAĎTE SE SEXY PRÁDLEM

Vytratila se z vašeho partnerského života už samotná chuť na to, abyste se oddali jeden druhému? Chce to změnu – a to materiální. I když se při sexu žádné oblečení nenosí, věřte, že luxusní spodní prádlo ve vás opět vzbudí pocit, že toužíte po tom druhém. Nejenže vás naladí na romantickou chvilku, ale posílí vám i sebevědomí, že jste pořád „materiál“, se kterým se dají dělat divy!
dívka s podvazky.jpg

OBĚTUJTE KONÍČEK

I příliš velká spotřeba energie, kterou vložíte do vašeho koníčku, může mít na svědomí to, že později už žádnou jinou mít nebudete. Máte prioritu v tom, věnovat se tomu, co vás baví naplno? Na tom není samozřejmě nic špatného, ale jen do toho okamžiku, kdy to s ním nepřeháníte. Nemusíte chodit přece každý den někam za zábavou, když si tu pravou – nefalšovanou můžete užít i doma v posteli se svým partnerem. Získáte tím mnoho pozitivní energie, vypotíte tu negativní, spálíte nějaké ty kalorie navíc, okořeníte váš milostní život a dáte najevo svému protějšku, že o něho pořád stojíte!