Dárek s velkým D

Zkuste se svých přátel zeptat, co mají radši. Jestli dárky raději dávají, nebo naopak, je raději dostávají. A budete se divit, kolik z nich raději obdarovává. Potěšení ale může být z obojího. Dobře zvolené dárky vždycky otvíraly lidská srdce a to zůstalo dodnes. Jenom je možná složitější v té záplavě zboží vybrat to nejlepší. Ale pokud se to povede, radost je na obou stranách stejná. Jak dárce, tak obdarovaný se cítí šťastně a spokojeně. A mnohdy k tomu není zapotřebí použít vysoký finanční obnos. 

Dárek

Radost, kterou lze zažít po rozbalení vysněného dárku, se nedá popsat slovy. A opravdu to nemusí zlaté šperky či klíče od nového vozu. Stačí k tomu horkovzdušná fritéza, kterou jste si v místní prodejně Elektro důkladně prohlíželi. A partner, který to nadšení viděl, došel k rozhodnutí. Pod záminkou neodkladné návštěvy rodičů, vás sice z prodejny vyvedl. Ale hned druhý den vám ji k narozeninám zakoupil. A zabalil do veliké dárkové krabice. A tím si  zajistil obé. Nejen radost z dávání, ale taky z přijímání, když viděl rozzářený obličej po rozbalení. Horkovzdušná fritéza je totiž elektro spotřebič, který ve vaší kuchyni doposud chyběl. A vzhledem k tomu, že se všichni rodinní příslušníci snaží dodržovat zdravý životní styl, horkovzdušná fritéza umožní tu nejzdravější přípravu potravin. S minimem tuku a možností tolik opomíjené přípravy pečené zeleniny. Hned po rozbalení, nezbytném omytí a horkem vysterilizování vnitřku spotřebiče, je možné vyzkoušet první pochoutku, připravenou bez tuku.

Nový kuchyňský elektro spotřebič

A tak bramborové hranolky započnou rodině dopřávat zdravé a chutné pokrmy. Po nezbytném prostudování návodu a prvních rad to vypadá, že už snad nebudete ani jiným způsobem jídlo připravovat. V elektrické horkovzdušné fritéze se totiž, vedle zmíněné zeleniny, dají připravit z mletého masa hamburgery, kuřecí paličky, rybí prsty či vepřové kotlety. Dokonce je možné horkým vzduchem upéct i koláče a muffiny. Radost z nového elektro spotřebiče nezná mezí. Údržba rovněž není náročná. Vyjímatelné části je dokonce možné umývat v myčce. Ideální místo pro umístění fritézy je rovný, stabilní a suchý prostor. Není vhodné ji umísťovat poblíž plynového či elektrického vařiče a ani okenní parapet není dobrým řešením. Před připojením je nutné zkontrolovat elektrické napětí zásuvky. A rovněž její řádné uzemnění.