Stěhování? To je naše práce


Stěhujete svůj dům či byt? Nemáte žádné zkušenosti ani prostředky? V tom případě je naše firma Odnesto.cz právě pro Vás. Ve firmě Odnesto.cz pracují profesionální a zkušení stěhováci s dlouholetou praxí. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s ohledem na Vaše potřeby. Na našich internetových stránkách si můžete přečíst co vše za své peníze dostanete. Není to jen odnášení a převážení krabic, ale také přátelský a veselý přístup. Před stěhováním nabízíme bezplatnou prohlídku naším technikem. Na veškerou přepravu v průběhu stěhování je naše firma pojištěna, takže se nemusíte strachovat o své věci během převozu. Již se nemusíte stresovat se stěhováním, naše práce je Vaše pohodlí. Proto nás neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů či nejasností. Kontaktní formulář naleznete na našich internetových stránkách. Náš sortiment také nabízí uskladnění věcí během stěhování, v případě, že ještě hledáte vhodné prostory pro umístění nábytku.

stěhovací vůz

Pořád nevíte, jestli chcete využít naše služby? Vězte, že naše firma funguje, díky našim spolehlivým a profesionálním zaměstnancům, velmi efektivně. Díky naší dlouholeté praxi jsme schopni zdokonalit celý proces stěhování a tím ho urychlit. Naši zaměstnanci berou svou práci vážně a jsou tudíž velmi spolehliví, pokud tedy domluvíme čas a místo setkání je to pro nás závazné a budeme tam.

dva stěhovácí

U nás platí,,Náš zákazník, náš pán”. Vaše pohodlí je pro nás na prvním místě, a proto je stěhování bytů Praha s námi rychlé a bez jakýchkoliv komplikací. Neváhejte nás kontaktovat a ulehčit si tak tento náročný proces. Na našich stránkách naleznete veškeré potřebné informace včetně ceníku. V případě, že se tak nestane nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poradíme a doplníme veškeré potřebné informace. Chcete si ulehčit již tak náročný proces stěhování? Není důvod proč byste nemohli. Stačí jen pár kliknutí a více to nemusíte řešit.