Skvělý kouzelník pro děti.

Skvělý kouzelník pro děti. Kateřina vyhrála konkurz na ředitelku mateřské školy, má z toho neskutečnou radost a hned plánuje, co se v té její školce, kde už deset let působí jako běžná učitelka, dá vylepšit. Určitě se musí udělat něco se spaním, větší děti už prostě spát nechtějí, jsou frustrované, že po obědě musí jen tak ležet. Bod 2. Strava. Je nutné ji přizpůsobit zdravým výživovým hodnotám, takže to znamená sednout si s kuchařkami a přepracovat jídelníček, aby děti jedly zdravě a přitom jim jídlo chutnalo.

kouzelník

Takto pokračuje ještě hodinu a poté na ni čeká odpoledne s dětmi. Navíc má zajistit podzimní slavnost s občerstvením a představením pro rodiče. Musí to s dětmi probrat, o co by vůbec měly zájem. První mluví Elenka: „ Já bych chtěla mojí mamince zazpívat.“ „ Ano, zpívat budeme, vždyť už nacvičujeme představení s písničkami.“ Vysvětluje Kateřina Elence. Kluci mlčí, ale další hned vstává Sára, a že prý chce čarovat! Na to se začíná ozývat celé třída Krtečků a všichni, že prý chtějí kouzlit a čarovat. Kateřina je spíše rozčarovaná a pokouší se pochopit toužebné přání dětí. Po pár minutách je už všechno vysvětlené.

kouzelník

Děti se doslechly, že do školky může přijít kouzelník, který si někdy pozve i malé děti jako asistenty ke svým kouzelnickým kouskům. Je to přání dětí, děti tleskají a prosí ručičkama. Kateřině nezbývá než slíbit, že takového úžasného kouzelníka jim prostě zajistí na jejich oslavu stůj, co stůj. Nakonec úkol pro ni nebyl až tak těžký. Stačilo přes internet najít a objednat dětského kouzelníka a úspěch oslavy byl zaručen. Kluci i holky byli nadšeni, dlouho tleskali a potom se ještě dlouho radovaly, vyprávěly zážitky a chlubily se kamarádům se skvělou oslavou. Novou paní ředitelku hned prosily, aby kouzelník přišel i na vánoční a jarní oslavu. Objednejte kouzelníka i vaším dětem, domů, do družiny, nebo školky, nebudete litovat a děti budou nadšené.