Kam zapadnou propisky s vlastním potiskem

Darovat někomu propisku s vlastním potiskem je velkou výzvou nejen pro obdarovanou osobu, ale především pro vás. Vy totiž rozhodujete o tom, jaký potisk se na ní bude vyjímat, a jakým způsobem bude oslovovat. Kupříkladu jste možná již zaznamenali, že na některých předvolebních mítincích se lidem rozdávají propagační předměty, a mezi nimi mají propisky své nezastupitelné místo. To je však pouze jedna z možností, jak využít moderní metody potisků, propisky mohou najít uplatnění i jinde:

reklamní propiska

Penál pro děti – děti mají rády barevné pastelky i propisky, fixy, voskovky, štětce a další výtvarné předměty, neboť jsou si vědomy, že s nimi mohou úžasně kouzlit, co je napadne. Kreativita je dětem vlastní a vy ji můžete ještě podpořit vlastní kreativitou – tedy např. potiskem na propisky, tužky a pastelky, který děti osloví – zvířátky, květinami, postavičkami, autíčky a mnoha dalšími motivy, doplněnými třeba o jméno vašich dětí, jméno jejich zvířátek a kamarádů. A takto potištěné předměty patří kam? No přece do pěkného nového velkokapacitního penálu, který dětem rovněž pořídíte.

propiska jako dárkový předmět

Kolegové v kanceláři – představte si situaci, kdy chystáte překvapení pro vaše spolupracovníky, třeba formou nějakého zajímavého výletu, exkurze, sportovní akce, posezení v restauraci, oslavy, večírku při svíčkách v čajovně, objednané relaxační wellness procedury, cvičení jógy a meditace atp. A při té příležitosti necháte potisknout na propisku propagační krátký spot s názvem akce a datem jejího konání. Docela nenápadná drobnost, která však může utužit pracovní kolektiv, vnášet na pracoviště radost a potěšení a navíc bude mít každý hmotnou památku, jistý artefakt, který bude tuto událost připomínat kdykoli v budoucnu. A čím více si lidé na pracovišti důvěřují, tím lépe firma prosperuje a každého práce více baví, to je prokázáno již mnoha názornými příklady z minulosti.