Online doba

V dnešní době si, ale toto dokážeme zařídit díky různým internetovým službám, můžeme si objednat potřebné potraviny či drogerii a zvolit si kam a kdy chceme tyto potraviny doručit. Potraviny dopraví kurýr až před naše dveře, zaplatíme a nákup je náš. Stejné je to s hotovým jídlem či různým fast foodem, dříve když jsme měli hlad tak jsme se zvedli a zašli si do naší nejoblíbenější restaurace a dali si to co máme nejraději, ale teď stačí abychom si otevřeli internetový prohlížeč našli jídelní lístek dané restaurace a jídlo si můžeme vybrat a nechat doručit kurýrem až domů.
studentka matematiky
Přes různé aplikace můžeme sbírat i body a pak mít různé slevové kupony na další a další jídla. Nebo například vánoční dárky, dříve jsme od července trnuly hrůzou při představě, že v listopadu či v prosinci vstoupíme do obchodního domu či do nějakého obchodu a tam bude narváno k prasknutí, ale dárky prostě nakoupit musíte. Dnes nám k tomu stačí opět jen internet, existuje hromada internetových obchodů takzvaných e-shopů, kde můžeme pořídit téměř vše co nás napadne. E-shopy jsou různě specializované, například na elektroniku, oblečení, kosmetiku či hračky, můžeme si na nich přečíst i užitečné recenze díky kterým se nakonec rozhodneme, jestli je věc kvalitní či se radši poohlédneme po nějaké jiné.
Na internetu se dá zařídit opravdu skoro všechno na co si vzpomeneme, můžeme tam hledat různé informace, číst knihy, koukat na filmy, divadelní hry či se tam můžeme dokonce i vzdělávat.
pizzy v krabicích
Na internetu lze nalézt mnoho kurzů a učení se tak může stát naším koníčkem. Kurzy můžeme rozdělit do dvou skupin na webinář a online kurzy. Webinář je online seminář, který probíhá v předem stanoveném čase, vy se můžete do semináře připojit a vzdělávat se s ostatními X lidmi. Online kurzy probíhají zrovna když Vám se to hodí, vyberete si sami právě tu chvíli, kdy máte chuť se vzdělávat a víte, že vás nic nevyruší. Všechny tyto kurzy se dají zakončit různými testy, které když správně splníte tak dostanete certifikát o absolvování.