Neodpírejte si footjob, nevíte, o co přicházíte

Orální sex je velmi oblíbenou technikou dráždění genitálií a stěží se někdo pozastaví nad tím, že pohlavní orgány, které slouží primárně k rozmnožování, a k propojení vagíny s penisem, někdo olizuje jazykem a vkládá do úst. Jakmile však dívka vloží penis mezi svá chodidla, některým lidem to připadá jako fetišismus. Technika footjob v Praze není zkrátka stále preferována jako něco přirozeného, a připadá nám, že jde spíše o okrajovou záležitost. Ve skutečnosti má však tento způsob erotických hrátek mnoho předností.

krásná klenba ženského chodidla

Na chodidlech jsou reflexní body – když vám dívka stimuluje penis chodidly, stimuluje zároveň sama sobě své vlastní tělesné orgány. Díky reflexním bodům si tak vědomě či nevědomky vylepšuje zdraví, svou vitalitu a imunitní systém. Právě toto je jedním z důvodů, proč mnoho masérek miluje footjob.

dívka na podlaze

Mnoho mužů preferuje přirozený dívčí pot – muži podle potu své partnerky poznají, zda jde o vhodný „objekt“ k plození potomstva, mají zkrátka zafixováno v genech rozpoznat odlišnou genetickou výbavu svého protějšku, aby se jim nenarodily defektní děti. Pro muže je nesmírně důležité, aby jim žena „voněla“ svým potem a aby je tento odér přitahoval a sexuálně vzrušoval. Nejintenzivnější je to v podpaží a na chodidlech.

svůdné nožky v silonkách

Chodidla navozují vzrušení svým tvarem – mnoho mužů se vám přizná, že obdivují dokonalé elegantní tvary chodidel, kdy vystupuje do popředí hluboká podélná a příčná klenba, prsty ustupují v pravidelné elipse, širší nárt střídá úzká pata, a kde všechny přechodové linie vytváří dokonalé geometrické křivky. Chodidla jsou skutečně perfektním uměleckým dílem, hodným obdivu.

Růžová barva také dělá divy – na plosce chodidla vyniká růžová barva a ta je barvou lásky, něhy, erotiky a sexu. Růžová je symbolem vzájemné důvěry a spojení v partnerském soužití a není náhoda, že růžové jsou i rty, prsní bradavky a poševní vchod do ženské vagíny.