Dejte si něco dobrého

Někdo rád peče, někdo miluje horká jídla. Další dává přednost studené kuchyni, a nejvíc si pochutná na salátu. Každý má jiné preference a jiné chutě, ale každý kro si připravuje jídla doma má určitě ve spíži nějaký tuk. Bez něj se řada jídel zkrátka neobejde, a to i když si připravujete jídla jednoduchá. Už dávno se neřeší, jestli je nějaký tuk zdravější než ten druhý. Důležité je množství tuku, který v jídle použijete. Na oblibě si získal olivový olej. Dnes ho koupíte všude a za nízké ceny, a mnoho lidí se ho naučilo používat i ke smažení. Jenže tyto levné olivové oleje nejsou kvalitní a chutí se nemohou ani zdaleka rovnat těm kvalitním, které nabízíme my.

olivový olej

Není olej jako olej
U nás najdete jen ty nejlepší olivové oleje, které pochází z věhlasných olivových plantáží. Pochází z Řecka, Španělská a Itálie, a k nám je dovážíme, protože u nás takové lahodné oleje chyběly. Rozdílu od obyčejného oleje si všimnete už na první pohled – naše oleje mají výraznou barvu, vůni a o chuti se není ani třeba zmiňovat. Skutečně lahodný olej chutná sám o sobě skvěle – a například na topinku jej stačí vážně kapka. Je to vynikající ochucovadlo hotových pokrmů, ale i skvělý parťák k přípravě jídel smažením i pečením.

olej z oliv

Zajímá vás, jaká je za takový olivový olej cena? Budete možná překvapeni, ale skvělé oleje u nás koupíte již za 140 Kč za 250 ml, což je za takovou kvalitu a chuť velmi nízká cena. Kromě levnější, ale stále velmi chutných a kvalitních olejů, u nás najdete opravdové olivové skvosty. Jde o světově nejlepší olivové oleje, které u nás jinde nekoupíte. Některé z nich dokonce získaly prestižní mezinárodní ocenění, což dokládá, že nejde jen tak o obyčejný olej. Pochutnejte si na jedinečné chuti výrazných oliv, které se u moře pěstují tisíce let. Vsaďte na olej, který jinde nekoupíte, a který vašim jídlům dodá mnohem lepší chuť.