Chutná jablka

Vždycky jsem měla sen, že budu pěstovat něco na zahradě. Jenomže můj přítel byl vždycky proti. A to hlavně kvůli tomu, že jsme prý měli na zahradě moc málo místa. Sice přítel měl pravdu, ale podle mého názoru, kdybychom tam dali nějakou malou jabloň, tak bychom tam mohli něco mít. A protože jsem taky chtěla krásné plastové přepravky na ovoce, kam bych potom dávala své jablka. Na internetu jsem taky zjistila, že skvělá firma schoellerallibert.com nabízí krásné pevné a kvalitní přepravky na ovoce. Navíc jsem taky zjistila, že existují také takové malé jabloně, které jsou vysoké pouze jenom dva metry, takže logicky nezaberou moc místa.

Konečně mám doma jabloň.

A když jsem celá natěšená tohle ukázala svému příteli, tak jen chvíli váhal. Můj přítel stále nevěděl, jestli nějakou jabloň na naší malou zahradu pořídit, takže jsem ji na internetu našla sama, že kdybychom si pořídili na naší malou zahradu taky nízko jabloň, tak by to bylo super. A tak přítel řekl, že když je to můj sen, takže mi tohle splní. Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když mi můj přítel potom dva dny na to donesl krásnou zatím metrovou jabloň. A aby toho nebylo málo, tak mi přítel donesl taky sotva ještě metrovou hrušeň. Byla jsem opravdu ráda a nevěděla jsem co na to říct.

Jablka mám ráda.

Mnoho žen by jistě plakalo proto, že dostanou od svého přítele prsten, tak já jsem plakala pro svého přítele proto, že jsem dostala jabloň a hrušeň. Vždyť to jsme taky chtěla, tak jsem byla štěstím bez sebe. Ani nevíte, jakou jsem měla radost. Takže plastové přepravky na ovoce jistě využiji, a to ne jenom jednou. každý rok budu sklízet svou úrodu. A doma mám už nakonec čtyři přepravky na ovoce. A taky si myslím, že kdybyste pak žádné ovoce neměli, tak plastové přepravky jistě využijete i na jiné věci, jako třeba brambory nebo zeleninu. Jen vždy ale dbejte na čistotu přepravky.