Vztahy na dálku mohou fungovat i dlouhodobě, jak jim pomoci

Nezavrhujte sex i na dálku – jestliže je vzájemná láska velmi hluboká, oba milenci bývají vzrušení už jen při pouhém pomyšlení na toho druhého. Stačí si například vybavit společně strávené chvíle nebo vášnivé milování prožité v minulosti a toho lze využít k překvapivě příjemné masturbaci. Sex je totiž nejsilnější energetický zdroj v lidském těle a masturbace jej může dočasně nahradit. Využijte proto každé vhodné příležitosti k intimním chvilkám a k uspokojování, i kdyby mělo jít třeba jen o sex po telefonu, nebo vášnivé SMS zprávy, e-maily apod. Někdy pomáhá i aktuální fotka a zvláště mužům dělá radost i erotické foto. Vzájemné ukájení přes telefon s využitím sluchátek s mikrofonem je také výbornou volbou. Sdílení intimních chvil s partnerkou přes telefon utužuje vztahy na dálku velmi významně, důležitá je ovšem i něha a slovní podpora, nikoli hrubý sex.
pár v pruhovaných trikách
Plánujte častější návštěvy– vzdálenost někdy nehraje tak významnou roli a tak je i v těchto okamžicích snadné naplánovat vzájemné setkání. Dnešní ceny jízdenek a levných letenek nízkonákladových společností se drží poměrně nízko. Někdy je dokonce delší odloučení spíše ku prospěchu vztahu, oba se na sebe vzájemně těší a společně strávený víkend je pak velmi vzrušující. Naprosto klíčové je ale po návštěvě při návratu domů nepodléhat depresi a mít předem zajištěnou nějakou zábavnou činnost, kterou se oba zabaví a pak se vzájemně alespoň po telefonu nebo po mailu obohatí.
kamenné srdce
Milostné dopisy– dnešní doba nahrává elektronické komunikaci, ta je samozřejmě snadná a rychlá, ale své kouzlo má docela obyčejný poštovní balíček. Stačí jednou za týden odeslat dopis v bublinkové obálce, k němu přibalit nějakou drobnost a uvidíte, jak to vzájemný svazek velmi upevní. Klasické hmotné zásilky mají zkrátka stále své uplatnění a jsou mnohem účinnější, než elektronika. Držet v ruce psaní psané rukou (nikoli vytištěné na tiskárně) je něco jako třímat papírovou knihu na rozdíl od té elektronické.