Jaký si zvolit obal na mobil Samsung

Dva nejvyužívanější typy pouzder na mobily

Silikon – vynález silikonu způsobil doslova revoluci ve výrobě celé řady pomůcek v domácnostech, v průmyslu, ve zdravotnictví, v zemědělství a v dalších odvětvích lidské činnosti. Čerpat z jeho výhod lze i v případě pouzder na mobily. Silikon je naprosto netoxický, nepřijímá zápach, ani žádný nevydává, pouze po určité době může žloutnout nebo vyblednout pod vlivem nečistot, toho se lze však snadno zbavit roztokem jedlé sody s vodou a trochou octa, případně mýdlovým roztokem.

telefon v ruce

Silikonové pouzdro je koncipováno jako mělká vanička, do níž přístroj dokonale zapadne, a je chráněn ze všech stran, kromě té přední. Proto se velmi často volí kombinace silikonové vaničky a tvrzeného skla na dotykový displej. Značnou výhodou těchto výrobků je jejich cena, můžete mít pouzder doma více, např. pro různé příležitosti volit jinou barvu, a při občasném čištění a šetrném zacházení (hlavně s eliminací kontaktu s ostrými předměty) vám silikon vydrží spoustu let.

Knížka – velké oblibě se těší i knížka, tento svérázný název vznikl dokonalým podobenstvím tohoto výrobku s deskami malé knihy nebo diáře či zápisníku. Můžete se s ním setkat i pod vžitým názvem „flip“. Dalo by se říci, že je to jakási nástavba silikonu, součástí tohoto řešení je totiž zpravidla ona silikonová vanička, kam přístroj opět zapadne, a zároveň je chráněn ze všech stran otevíracími deskami ze syntetické kůže (eko-kůže).

telefon, klávesnice, tablet

Výhod flipu je celá řada, předně nepotřebujete tvrzené sklo, dotykový displej chrání přední desky. Dále se dobře udržuje v čistotě a tak snadno nepřijímá nečistotu, jako silikon. Eko-kůže je velmi pevná a snese i trochu hrubší zacházení. A to hlavní – flipový obal na mobil Samsung velice dobře vypadá, je to velmi pěkný doplněk, vhodný pro každý typ telefonu, s nímž můžete vyrazit do společnosti, na nákupy, na oslavy a kulturní akce a bude vás zdobit jako módní doplněk.