Hra jako spojovací článek


Je vcelku jasné a přirozené, že se bude lépe pracovat v kolektivu, který si bude rozumět, pomáhat, vzájemně doplňovat a také díky tomu odvede v podstatě daleko více kvalitní práce, nebo podá větší pracovní výkon, což je pro zaměstnavatele jedině dobře. Prosperující firma je zárukou stability na trhu. Úkolem personalisty je stmelit kolektiv natolik, aby si dokázal právě poradit a vzájemně pomoci. Poté je skvělý nápad pro zaměstnance připravit teambuildingové aktivity, kde se nejvíce poznají. Mezi jednu takovou aktivitu by se dala bez problémů zařadit laser games Praha lazerfunpraha.cz, která je na tento způsob aktivity a hry připravená.

labyrint (33)

Není to jen o nějakém střílení

Pravdou je, že je to skutečný zážitek, který přirozeně střílečkou končit nemusí. Každá hra má svá pravidla, začátek i konec. Ale přece jenom ji chce také pořádně probrat, což nebude problém si zaskočit po hře nebo dokonce v mezihře, kdy si hráči budou chtít vyzkoušet jinou arénu, na nějaký dobrý drink nebo šálek čaje a kávy. Dlouhé čekání, anebo zase naopak, když se někomu nechce domů, tak další čas zpříjemní klasický fotbálek. Přesně takové hry sjednocují a pomáhají vytvářet týmy a budují spolupráci.

billboard-left(1)

Hra, která má více úrovní

Přece jenom je tu menší problém. Lasergame je hra která snad nikdy nedokáže pořádně nasytit, a tak hráči mají touhu poznat další úrovně, jiné arény i stupně obtížnosti. Poté skutečně toto nemusí být pouze jedna seznamovací hra, ale do budoucnosti se dá z toho vytvořit zábava a pravidelné setkávání, což je jen dobře, protože to bude utužovat vztahy, budovat přátelství a celkově přinášet zážitky. A mimochodem, vůbec tu nejde o to, jestli někdo umí nebo neumí střílet, tady se rozhodně trefí každý. Jde o zábavu, spojenou s pohybem, úvahou a přinese svým způsobem uvolnění od pracovního nebo běžného denního stresu. A ještě jako bonus, kdo si přece hraje, ten nezlobí.